Notikumi

22. IV plkst. 14:00, 15:00, 16:00

Izrāde – pastaiga “Dejpunkts”

22. aprīlī aicinām uz izrādi-pastaigu “Dejpunkts”, kas tikai uz šo vienu dienu pārvērtīs vairāku Pārdaugavas iedzīvotāju mājas par mirklīgu satikšanās un dejas izrāžu vietu.

Latviešu un islandiešu dejas mākslinieces, strādājot kopā ar Pārdaugavas dzīvokļu iemītniekiem un iedvesmojoties no cilvēku personiskās pieredzes, atmiņām un ikdienas kustībām, katrā dzīvoklī radīs unikālas horeogrāfiskās situācijas. Pārkāpjot mājas slieksni, skatītāji kļūs par daļu no mikronotikuma un tiks aicināti sekot vienkāršām instrukcijām, ar savu klātbūtni palīdzot veidot delikātu neverbālu tikšanos svešinieku starpā.

Piedalās: Kristīne Brīniņa, Agate Bankava, Ausruna Magnusdottira (Reikjavika) kopā ar iedzīvotājiem
Ieeja bez maksas, iepriekš reģistrējoties bezmaksas biļetēm mājas lapā www.theatre.lv.Reģistrācija sāksies no 10. aprīļa. Vietu skaits ir ierobežots.
Pēc reģistrēšanās jums tiks nosūtīta informāciju par tikšanās vietu.

Rīko Latvijas Jaunā teātra institūts.

“Dejpunkts” ir daļa no starptautiskās programmas [DNA] aktivitātēm Latvijā un notiek ar  ES programmas “Radošā Eiropa”, VKKF, Rīgas domes un Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Kultūra” atbalstu.


27. – 29.IV

Dejas diena 2017 Cīravā


28.IV 17:00 Cīravas kultūras namā

Laikmetīgās dejas izrāde “FAFABULALA”


30.IV 19:00 KKC

Latvijas Kultūras koledžas studentu laikmetīgās dejas izrāde ‘’Tirgus’’

Izrādes veidotāji:
horeogrāfs – Ilze Zīriņa un dejotāji
Mūzikas autors – Chemical Brothers, David Lang, Mika Vainio
Mūzikas kolāža – Jēkabs Rēders

Gaismu mākslinieks – Raivis Gāršnieks
Dejotāji – Daniela Bazilčuka, Solveiga Brūvere, Katrīna Čuhleba, Beatrise Danosa, Veronika Diklab, Laura Krakopa, Linda Lejiņa, Madara Martinkena, Endžija Pabērza, Gundega Rēdere, Ilona Serkova, Marija Terentjeva, Anna Zmeikina, Emija Zvaigznīte.