Meistarklase.
Laikmetīgā deja/ improvizācija. Viļņošanās deja

Nodarbībā pētīsim, kā viļņošanās dažādās izpratnēs ietekmē un veido brīvu kustību plūdumu mūsu ķermenī. Pusotras stundas garumā, ļausim ķermeņa apziņai pārņemt vadību – ar elpas palīdzību rosināt dziļāku ķermeņa un prāta izpēti, aptvert un sajust mūsu ķermeņa kustību iespējas caur viļņošanos un dejot- šī jēdziena visplašākajā nozīmē.

Alise Putniņa

Alise Putniņa horeogrāfē, praktizē un pasniedz laikmetīgo deju kopš 2015.gada. Kā horeogrāfe sadarbojusies ar Elmāru Seņkovu, Edgaru Niklasonu, Māru Ķimeli, Inesi Mičuli – veidojusi kustību partitūru teātra izrādēm. Sadarbojoties ar Antru Austriņu – Seņkāni 2017.gadā tapusi laikmetīgās dejas izrāde bērniem “Eksperiments ar apskāvienu” (kopā ar horeogrāfiem K. Albuži un M. Opeltu), kas saņēma arī Spēlmaņu nakts nomināciju kategorijā “Gada sasniegums laikmetīgajā dejā”.

Šobrīd dzīvē un deju zālē Alisi interesē nebeidzama kustība. Pērn sākusi strādāt pie savas pirmās solo izrādes “Naktene”, no kuras ir iedvesmojusies veidot un sīkāk pētīt nebeidzamu un viļņošanās kustību ķermenī. Nodarbībā būs iespēja pārbaudīt šos principus uz savas ādas un iepazīties ar kustību materiālu no topošās izrādes.